sport

31 October

Glasgow Warriors

v

(7:35pm)

Benetton Treviso

Leinster

v

(7:35pm)

Edinburgh

Ospreys

v

(7:35pm)

Connacht

25 October

Birmingham & Solihull

v

(2:00pm)

Hull Ionians

Preston G

v

(2:30pm)

Leicester Lions

Sedgley Park

v

(2:30pm)

Chester

Ampthill

v

(3:00pm)

Harrogate

Broadstreet

v

(3:00pm)

Stourbridge

Hull

v

(3:00pm)

Caldy

Otley

v

(3:00pm)

Huddersfield

Stockport

v

(3:00pm)

Luctonians

25 October

Dings Crusaders

v

(2:30pm)

Canterbury (Eng)

Chinnor

v

(3:00pm)

Cambridge

Dorking

v

(3:00pm)

Clifton

Henley

v

(3:00pm)

Old Elthamians

Lydney

v

(3:00pm)

Launceston

Redruth

v

(3:00pm)

Bishop's Stortford

Shelford

v

(3:00pm)

Taunton

Southend

v

(3:00pm)

Worthing

25 October

Ayr

v

(3:00pm)

Melrose

Gala

v

(3:00pm)

Heriot's

Glasgow Hawks

v

(3:00pm)

Currie

Hawick

v

(3:00pm)

Boroughmuir

Stirling County

v

(3:00pm)

Edinburgh Accs

12 October

Wasps

  • Tries: (47) Tagicakibau (49)
  • Cons: Goode (47, 50)
  • Pens: Goode (6, 21, 35, 43) Daly (40)

29-22

report

Bath

  • Tries: Joseph (51) Young (63) Sisi (69)
  • Cons: Ford (63, 70)
  • Pens: Ford (75)

12 October

Ospreys

  • Tries: Evans (27) Webb (51)
  • Cons: Biggar (29, 52)
  • Pens: Biggar (2, 6, 11, 21)

26-15

report

Cardiff Blues

  • Tries: Williams (77) Dacey (81)
  • Cons: Patchell (81)
  • Pens: Patchell (25)

18 October

Australia

  • Tries: Phipps (11) Foley (38) Ashley-Cooper (42)
  • Cons: Foley (13, 43)
  • Pens: Foley (32, 58) White (76)

28-29

report

New Zealand

  • Tries: Jane (14) Coles (34) Smith (68) Fekitoa (80)
  • Cons: Barrett (15, 69) Slade (81)
  • Pens: Barrett (53)

18 October

Leicester Lions

33-19

Caldy

Preston G

19-20

Birmingham & Solihull

Chester

15-13

Ampthill

Harrogate

59-14

Stockport

Huddersfield

26-11

Hull

Hull Ionians

29-18

Sedgley Park

Luctonians

31-22

Broadstreet

Stourbridge

23-37

Otley

18 October

Worthing

24-22

Bishop's Stortford

Clifton

7-20

Henley

Cambridge

14-28

Dorking

Canterbury (Eng)

37-22

Shelford

Launceston

22-26

Chinnor

Old Elthamians

38-29

Dings Crusaders

Southend

50-13

Lydney

Taunton

24-17

Redruth

18 October

Boroughmuir

16-15

Glasgow Hawks

Currie

23-22

Stirling County

Edinburgh Accs

28-13

Hawick

Heriot's

25-7

Ayr

Melrose

22-10

Gala